Sesja biznesowa. Zbuduj markę osobistą

Zbuduj swój zawodowy wizerunek

 

Jeśli prowadzisz firmę w Internecie lub wykorzystujesz go jako narzędzie dodatkowe w budowaniu swojej marki - postaw na fotograficzną sesję biznesową jako jeden z elementów autopromocji.

W myśl zasady : „Jak nas widzą, tak nas piszą” profesjonalny wizerunek może być pomocny w pozyskiwaniu odbiorców oferowanych przez Ciebie usług.

Wielu ludzi najpierw zwraca uwagę na obraz, a dopiero później na tekst. Jeśli przygotowujesz np. ulotki lub treści reklamowe do mediów - wykorzystaj swoje atuty.

Jak? Sesja biznesowa, którą oferuję, pozwala stworzyć profesjonalne zdjęcia przemawiające do potencjalnego odbiorcy. Dopracowany wygląd, ułożenie ciała, charakterystyczne dla Twojej profesji atrybuty - te niewerbalne komunikaty powiedzą czasem więcej niż słowa.

,p>Moje doświadczenie zawodowe pomaga mi nie tylko w wykonaniu odpowiednich zdjęć, ale również w zrozumieniu innego przedsiębiorcy i wydobyciu z niego tego, co najlepsze. I tego, co powinno znaleźć się na fotografii biznesowej.

Nie musisz być rekinem biznesu, by wyglądać kompetentnie i tworzyć swój zawodowy wizerunek.

...nie warto na tym oszczędzać!

 

SESJA – makijaż + 1,5 h fotografowania.

  • sesję przeprowadzamy, przy różnym oświetleniu dopasowanym do wyglądu modela i charakteru zdjęć/ubioru.
  • zmieniamy 1-2 razy garderobę (koszula, żakiet, sukienka), spinamy/rozpuszczamy włosy, zdejmujemy/zakładamy okulary.
  • wizażystka obecna jest podczas całej sesji i służy nam pomocą przy upinaniu włosów, poprawianiu makijażu itp.
  • w ciągu ok 1,5 h wykonujemy ok. 100 – 120 fotografii, które, po odrzuceniu mniej udanych ujęć, prezentujemy później Państwu do wyboru w galerii internetowej.

Zapytaj o cenę sesji zdjęciowej.

 

Zadzwoń. +48 506 762 767 Odpowiem na wszystkie pytania.

 

Zobacz pełne portfolio

640

Zadowolonych klientów

230

Sfotografowanych Wesel

158

Sesji foto

40

Warsztatów foto

Co zyskasz dzięki biznesowej sesji zdjeciowej?

 

Fotografia biznesowa to usługa, która stanowi kluczowy element skutecznej strategii marketingowej. Inwestycja w profesjonalne zdjęcia firmowe przynosi niezaprzeczalne korzyści, a to dlatego, że nawet przy ograniczonym budżecie może znacząco wpłynąć na percepcję firmy oraz jej pozycjonowanie na rynku.

Seria wysokiej jakości zdjęć biznesowych stanowi nieocenione narzędzie, dzięki któremu klienci mogą zwrócić większą uwagę na ofertę firmy oraz zwiększyć poziom sprzedaży. Poprzez staranne przygotowanie takich zdjęć można wyraziście oddać korzyści i wartość produktów lub usług, co przyciąga uwagę klientów i buduje zaufanie.

Jednak to nie wszystko, co można osiągnąć dzięki fotografii biznesowej. Umieszczenie tych zdjęć na stronie internetowej firmy lub w mediach społecznościowych jest kluczowe dla zwiększenia jej widoczności w sieci. Przemyślane i estetycznie wykonane zdjęcia wizerunkowe sprawiają, że firma wydaje się bardziej profesjonalna i atrakcyjna, co przekłada się na polepszenie ogólnego klimatu wokół firmy.

W efekcie, firma notuje większą liczbę odwiedzin na swojej stronie internetowej, co może prowadzić do zwiększenia ruchu klientów i sprzedaży. Fotografia biznesowa jest zatem nie tylko inwestycją w wizerunek, ale także skutecznym narzędziem do osiągnięcia realnych rezultatów biznesowych. Niezależnie od rozmiaru firmy, profesjonalne zdjęcia biznesowe stanowią kluczowy składnik jej sukcesu na współczesnym rynku.

 

Zobacz moje inne sesje zdjęciowe organizowane w Szczecinie i województwie zachodniopomorskim.

Kontakt

 

Dane firmy:
FotoMigawka
Ku słońcu 24
71-073 Szczecin
ul. Podbiałowa 2
61-680 Poznań