Sesja biznesowa. Zbuduj markę osobistą

Zbuduj swój zawodowy wizerunek

 

Jeśli prowadzisz firmę w Internecie lub wykorzystujesz go jako narzędzie dodatkowe w budowaniu swojej marki - postaw na fotograficzną sesję biznesową jako jeden z elementów autopromocji.

W myśl zasady : „Jak nas widzą, tak nas piszą” profesjonalny wizerunek może być pomocny w pozyskiwaniu odbiorców oferowanych przez Ciebie usług.

Wielu ludzi najpierw zwraca uwagę na obraz, a dopiero później na tekst. Jeśli przygotowujesz np. ulotki lub treści reklamowe do mediów - wykorzystaj swoje atuty.

Jak? Sesja biznesowa, którą oferuję, pozwala stworzyć profesjonalne zdjęcia przemawiające do potencjalnego odbiorcy. Dopracowany wygląd, ułożenie ciała, charakterystyczne dla Twojej profesji atrybuty - te niewerbalne komunikaty powiedzą czasem więcej niż słowa.

,p>Moje doświadczenie zawodowe pomaga mi nie tylko w wykonaniu odpowiednich zdjęć, ale również w zrozumieniu innego przedsiębiorcy i wydobyciu z niego tego, co najlepsze. I tego, co powinno znaleźć się na fotografii biznesowej.

Nie musisz być rekinem biznesu, by wyglądać kompetentnie i tworzyć swój zawodowy wizerunek.

...nie warto na tym oszczędzać!

 

SESJA – makijaż + 1,5 h fotografowania.

  • sesję przeprowadzamy, przy różnym oświetleniu dopasowanym do wyglądu modela i charakteru zdjęć/ubioru.
  • zmieniamy 1-2 razy garderobę (koszula, żakiet, sukienka), spinamy/rozpuszczamy włosy, zdejmujemy/zakładamy okulary.
  • wizażystka obecna jest podczas całej sesji i służy nam pomocą przy upinaniu włosów, poprawianiu makijażu itp.
  • w ciągu ok 1,5 h wykonujemy ok. 100 – 120 fotografii, które, po odrzuceniu mniej udanych ujęć, prezentujemy później Państwu do wyboru w galerii internetowej.

Zapytaj o cenę sesji zdjęciowej.

 

Zadzwoń. +48 506 762 767 Odpowiem na wszystkie pytania.

 

Zobacz pełne portfolio

640

Zadowolonych klientów

230

Sfotografowanych Wesel

158

Sesji foto

40

Warsztatów foto

Co zyskasz?

Fotografia biznesowa to usługa, w którą naprawdę warto zainwestować, ponieważ przy stosunkowo skromnych środkach może ona przełożyć się na wyraźną zmianę wizerunku firmy i postrzegania jej na rynku. Seria profesjonalnych zdjęć biznesowych może być narzędziem, przy pomocy którego klient może zwiększyć zainteresowanie swoją ofertą oraz podnieść sprzedaż.

Samo zwiększenie widzialności w sieci poprzez umieszczenie na swojej www świetnie przygotowanych zdjęć wizerunkowych przekłada się na polepszenie klimatu wokół firmy i generuje większą ilość wejść.

Kontakt

 

Dane firmy:
FotoMigawka
Ku słońcu 24
71-073 Szczecin
Podbiałowa 2
61-680 Poznań