Sesje ślubne Szczecin

 

Ślubna sesja zdjęciowa to jeden z najważniejszych elementów, które sprawiają, że dzień w którym stanęliście na ślubnym kobiercu, przysięgliście sobie miłość, a z Waszych ust padło sakramentalne „TAK”, jest dniem w którym czujecie się najważniejsi.

Nawet jeśli stres związany ze ślubem przyczyni się to chwilowej utraty świadomości, chcemy wykonać dla Was fotografie, które, to za kilka tygodni, miesięcy, a nawet lat wywoływać będą jedynie pozytywne emocje i uśmiech na waszych twarzach.

Bardzo ważne, aby sesja ślubna przeprowadzona była przede wszystkim zgodnie z waszymi preferencjami. Dostosujemy się do Państwa życzeń i wymagań.

Zdajemy sobie sprawę, że zawarcie związku małżeńskiego to nie tylko założenie obrączki, ale przede wszystkim ukoronowanie uczucia, jakim jest miłość, dlatego pragniemy by wszystko wyglądało idealnie. Uwiecznienie chwil, w których spotykają się wasze spojrzenia, czułe dotyki, nieśmiałe uśmiechy, jest warte wielu godzin naszej pracy.

Dla Par, które nie mają pomysłu na swoją sesję ślubną zagwarantujemy mnóstwo propozycji dostosowanych do budżetu. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie możesz mieć więc pewność, że Wasza sesja ślubna będzie unikalna i jedyna w swoim rodzaju, a wykonane kadry niepowtarzalne i unikatowe.

 

Zapytaj o cenę:

Zadzwoń: 506 762 767

Napisz: kontakt@fotomigawka.pl

 

640

Zadowolonych klientów

230

Sfotografowanych Wesel

158

Sesji foto

40

Warsztatów foto

Kontakt

Sesja ślubna, Sesje ślubne, Ślubne sesje zdjęciowe

Dane firmy:
FotoMigawka
Ku słońcu 24
71-073 Szczecin
ul. Podbiałowa 2
61-680 Poznań