Duet fotografów ślubnych Szczecin

Fotografia i teledysk ślubny Szczecin

 

Wyprawiacie wesele i chcecie mieć wszystko dopięte na ostatni guzik? Tak, żeby goście długo nie mogli zapomnieć o tym najważniejszym dla Was dniu?

Mogę Wam pomóc - mam dla Was najlepszą ofertę utrwalenia tych wyjątkowych chwil:
duet fotografów, lub fotografa i filmowca.

Dlaczego jest to idealne rozwiązanie dla Młodej Pary? Ponieważ pozwala uwiecznić każdą wyjątkową chwilę Waszego wesela z dwóch różnych perspektyw, a dzięki temu - stworzyć niesamowity teledysk ślubny czy fotograficzną pamiątkę.

Jednoczesne fotografowanie i filmowanie ślubu i wesela może być dla jednej osoby zbyt dużym wyzwaniem i spowodować, że nie wszystko uda się jej uchwycić w odpowiednim momencie i pożądanej wysokiej jakości ujęć. Obecność dwojga profesjonalnych fotografów gwarantuje doskonały materiał zdjęciowy czy filmowy z Waszego wesela.

Gwarantujemy, że nie umknie nam żadna chwila z Waszego ślubu i wesela, a teledysk ślubny i zdjecia na ślubie będzie wyjątkową pamiątką dla Was i Waszych gości.

Będzie to nie tylko doskonałą pamiątką dla każdej Młodej Pary i jej gości, ale również idealnym świadectwem Waszej miłości uchwyconej w najlepiej wyselekcjonowanych i dopieszczonych kadrach.

Jeśli chcecie mieć dopracowany teledysk ślubny, który z przyjemnością obejrzycie również po latach, zaufajcie duetowi profesjonalistów.

 

Zapytaj o cenę:

Zadzwoń: 506 762 767

Napisz: kontakt@fotomigawka.pl

 

640

Zadowolonych klientów

230

Sfotografowanych Wesel

158

Sesji foto

40

Warsztatów foto

Kontakt