Fotograf dla Ciebie

 

Pochodzę z czasów 24 klatek, kiedy klisza światłoczuła miała tylko 36 klatek. Każdą klatkę zdjęciową trzeba było dobrze wykorzystać.

Film światłoczuły należało kupić, odpowiednio naświetlić, wywołać i przelać na papier.

To były czasy ciemni fotograficznych, koreksów, powiększalników, kuwet i czerwonego światła.

Wywoływanie zdjęć wymagało olbrzymiej cierpliwości i determinacji, aby zdjęcie można było zobaczyć na światłoczułym papierze.

Nauczyło mnie to widzieć światło i intuicyjnie widzieć gotowe zdjęcie oczyma wyobraźni jeszcze przed naciścnięciem spustu foto migawki.

Ciemnię fotograficzną zmieniłem na programy do edycji zdjęć, co pozwoliło mi wydobyć drobiny światła, okruchy cienia, które mają wpływ na efekt końcowy moich zdjęć.

Z biegiem lat interesowałem się psychologią komunikacji interpersonalnej. Stałem się trenerem i coachem , co nauczyło mnie odczytywać nastrój, emocje i uczucia niewerbalne innych ludzi i wzbogaciło o dużą dawkę empatii.

Otworzyło mi to drogę do fotografii ludzi, organizację sesji zdjęciowych opartych o foto coaching. Czyli sesję zdjęciową z coachem.

Dziś już w pełni świadomy organizuję i realizuję artystyczne kobiece sesje zdjęciowe w oparciu o światłocień i coaching dla najbardziej wymagających osób.

Sesje te pozwalają w swobodny sposób wyrażać emocje uczestników podczas sesji, co skutkuje wyjątkowymi efektami w postaci niezapomnianych fotografii.

Zapraszam.

Zabacz moje portfolio

 

Jesteś zainteresowana artystyczną sesją zdjęciową dopasowaną do Twoich wymagań, podkreślającą Twój kobiecy urok?

 

470

Zrealizowanych sesji

450

Zadowolonych klientów

300

Pozytywnych opinii

150

Warsztatów foto

Moje Portfolio