Podaruj udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej.

 

Czy znasz kogoś, kto marzy o wcieleniu się w rolę prawdziwej modelki lub modela i pragnie poczuć magię profesjonalnej sesji zdjęciowej? Teraz masz szansę uczynić to marzenie rzeczywistością.

Daj prezent w postaci wyjątkowej sesji fotograficznej. To niezwykły sposób, aby wyrazić swoją troskę i docenienie. Bez względu na okazję – czy to dla Przyjaciółki, Dziewczyny, na zaręczyny, dla Niej i dla Niego, z okazji urodzin lub narodzin dziecka – taki prezent staje się pamiątką na całe życie.

Podaruj ten wyjątkowy prezent osobie, która pragnie przełamać rutynę i wyruszyć w fascynującą podróż przed obiektywem doświadczonego fotografa. To nie tylko zdjęcia, to niezapomniane doświadczenie, które sprawi, że poczuje się wyjątkowo.

W tym wyjątkowym momencie, osoba obdarowana będzie miała okazję wypróbować swoje zdolności aktorskie i stanąć twarzą w twarz z nowymi wyzwaniami. Fotografia to więcej niż tylko obraz, to historia, którą razem stworzymy, pełna emocji i wyjątkowych chwil.

Daj jej możliwość przeżycia czegoś nowego, odkrycia swojego piękna i pewności siebie przed obiektywem. To foto prezent, który pozostawi ślad w sercu i albumie wspomnień, przypominając o odwadze i chwilach radości.

Nie wiesz jak obdarować bliską Ci osobę wspaniałym niepowtarzalnym prezentem?

To łatwe. Zajmuje 5 min. Dostępne w 5 łatwych krokach.

Wybioerz jedną z wybranych sesji zdjęciowych lub warsztaty fotografii i zapłać przelewem, my zadbamy o relizację Twojego prezentu.

 

Jak to zrobić?

1. Wybierz usługę, którą chcesz podarować.

2. Wykonaj przelew całej kwoty na podane niżej konto. (w tytule napisz jaka sesja i w jakim terminie Cię interesuje.)

3. Zapisz przelew w pliku PDF i prześlij nam go mailem podając swój numer kontaktowy.

4. Prześlemy pocztą email, lub pocztą tradycyjną bon podarunkowy na podany adres.

5. Skontaktujemy się z osobą obdarowaną. Ustalimy wszystkie niezbędne szczegóły dotyczące realizacji zamówionego prezentu.

 

Nr konta : 68 1140 2004 0000 3902 7782 9105

 

 

640

Zadowolonych klientów

230

Sfotografowanych Wesel

158

Sesji foto

40

Warsztatów foto

Kontakt