Podaruj udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej.

 

Czy znasz kogoś, kto marzy o wcieleniu się w rolę prawdziwej modelki lub modela i pragnie poczuć magię profesjonalnej sesji zdjęciowej? Teraz masz szansę uczynić to marzenie rzeczywistością.

Daj prezent w postaci wyjątkowej sesji fotograficznej. To niezwykły sposób, aby wyrazić swoją troskę i docenienie. Bez względu na okazję – czy to dla Przyjaciółki, Dziewczyny, na zaręczyny, dla Niej i dla Niego, z okazji urodzin lub narodzin dziecka – taki prezent staje się pamiątką na całe życie.

Podaruj ten wyjątkowy prezent osobie, która pragnie przełamać rutynę i wyruszyć w fascynującą podróż przed obiektywem doświadczonego fotografa. To nie tylko zdjęcia, to niezapomniane doświadczenie, które sprawi, że poczuje się wyjątkowo.

W tym wyjątkowym momencie, osoba obdarowana będzie miała okazję wypróbować swoje zdolności aktorskie i stanąć twarzą w twarz z nowymi wyzwaniami. Fotografia to więcej niż tylko obraz, to historia, którą razem stworzymy, pełna emocji i wyjątkowych chwil.

Daj jej możliwość przeżycia czegoś nowego, odkrycia swojego piękna i pewności siebie przed obiektywem. To foto prezent, który pozostawi ślad w sercu i albumie wspomnień, przypominając o odwadze i chwilach radości.

Nie wiesz jak obdarować bliską Ci osobę wspaniałym niepowtarzalnym prezentem?

To łatwe. Zajmuje 5 min. Dostępne w 5 łatwych krokach.

Wybioerz jedną z wybranych sesji zdjęciowych lub warsztaty fotografii i zapłać przelewem, my zadbamy o relizację Twojego prezentu.

 

Jak to zrobić?

1. Wybierz usługę, którą chcesz podarować.

2. Wykonaj przelew całej kwoty na podane niżej konto. (w tytule napisz jaka sesja i w jakim terminie Cię interesuje.)

3. Zapisz przelew w pliku PDF i prześlij nam go mailem podając swój numer kontaktowy.

4. Prześlemy pocztą email, lub pocztą tradycyjną bon podarunkowy na podany adres.

5. Skontaktujemy się z osobą obdarowaną. Ustalimy wszystkie niezbędne szczegóły dotyczące realizacji zamówionego prezentu.

 

Nr konta : 68 1140 2004 0000 3902 7782 9105

 

 

640

Zadowolonych klientów

230

Sfotografowanych Wesel

158

Sesji foto

40

Warsztatów foto

Oferta Foto Migawki Szczecin

Przygotowałem dla Państwa ofertę podzieloną wg. Państwa zainteresowań.

 

Kontakt